Kazan sistemli ısınma yapan binalar ve çeşitli endüstriyel alanlarda brülör servisi gerekliliktir. Kazan sistemlerinin ateşleme sistemleri için brülör kullanılmaktadır. Kocaeli il genelinde İzmit ve Gebze başta olmak üzere 2013 yılından beri aralıksız olarak Brülör servisi sunmaktayız. Servis hizmetlerimiz içinde arıza onarım işleri ile birlikte bakım ve yedek parça hizmetleri de bulunmaktadır. Tüm marka brülör ve kazanlar için firmamız Arkom Teknik uzmanlarından dilediğiniz zaman hizmet alabilirsiniz. Uygun fiyatlarımız, kaliteli ve nitelikli işçilik hizmetlerimizle size en yakındaki servis firmasıyız.

Brülör Kullanım Alanları

Binalarda kazan sistemlerinde brülör kullanıldığı gibi Ekmek fırınları, buhar jeneratörleri, buhar kazanları, boya kurutma fırınları gibi bir çok alanda kullanımı bulunur. Servis bünyemizde bulunan teknisyenlerimiz bugüne kadar bir çok sektörde kullanımı olan tüm brülör sistemlerde hizmet vermiştir. Olası yaşanabilecek tüm arızalarda , yedek parça gerektiren durumlarda ve genel standart bakım işlerinde en hızlı şekilde uzmanlarımızla hizmet veriyoruz. Riello marka gaz brülörleri, Baltur, Weishaupt, Dreizler, Buderus, Elco,Ecostar, Gökçe, Alarko gibi en sık kullanılan brülör markalarında servisimiz bulunmaktadır.

Brülör servisi işlerinde yetkisiz ve tecrübesiz kişilerden alacağınız her hizmet güvenliğinizi tehlikeye sokabilir. Bu nedenle can ve mal güvenliği için yeterliliği olan servis firmalarından hizmet almanız önerilmektedir. Brülör için kapasite ayarının yapılması ve analizi, yanma verimi, baca gazı analizi hizmetlerinin tümünü firmamızdan alabilirsiniz.

Brülör Bakım Servisi

Isınmada yüksek performans, verimli ısı, düşük sarfiyat ve sistemin uzun ömürlü olması için kesinlikle periyodik bakımlar gereklidir. Kazanın her daim iç kısmı temiz olması gerekmektedir. Kazan içinde yanmakta olan doğalgaz metal kısım ile temasında daha yakın olması halinde su daha erken ısınır. Ancak gerekli bakımları yapılmayan ve temiz olmayan kazanlarda ısınma daha geç oluşmaktadır.

Firmamız bakım içinde mümkün olan en yüksek randıman ile hizmet verir. Baştan sona gerekli tüm standart kontroller yapılmaktadır. En iyi tekniker kadromuzla Kocaeli ile genelinde her gün sizlere ulaşabilmekteyiz. Randevuya gerek kalmadan aynı gün içinde servis ve bakım hizmetleri için hemen bizleri arayın.