VRF klimalar da her elektronik cihaz gibi zamana ve kullanım koşullarına bağlı olarak arıza gösterebilir. Klima arızalarıyla karşılaştığınızda da VRF klima servisleri ya da yetkili merkezlerden destek almanız gerekir. VRF klima servisi olarak bizler de uzman ekibimiz, 10 yıllık sektörel deneyimimiz ve geniş araç filomuzla profesyonel ve hızlı klima çözümlerini yaşam alanlarınıza ulaştırmak için hizmet veriyoruz.

Kocaeli genelinde geniş klima servis ağımızla klima alan keşfi, bakım, montaj, arıza durumlarında tamir uygulamaları yaparken yedek parça ve aksesuar satışı gerçekleştirerek iklimlendirme ihtiyaçlarınıza anında karşılık veriyoruz. Sizlere ise klimanızı ilk günkü gibi kullanmak kalıyor. VRF klima fiyatları için size özel tekliflerimizi satış ekiplerimizden öğrenmeyi unutmayın.

Klimanız Uzman Ellerde! VRF Klima Servisi

VRF klima servis hizmetimizle Kocaeli İzmit genelinde ısıtma-soğutma ihtiyaçlarınızı karşılamaya devam ediyoruz. Uzman teknisyenlerimiz, teknolojik imkanlarımız, uluslararası standartlarda uygulamamız, duyarlı bakış açımızla VRF klima satış sonrası destek hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

  • Satış ve Serviste Ödüllü Hizmet
  • %100 Müşteri Memnuniyeti
  • Onarımda Sözleşmeli Hizmet
  • Kocaeli’de Her İlçeye Servis Desteği

Düşük Maliyet – Hızlı Klima Servisi

Arkom Teknik Servisinin yapmış olduğu arıza tespiti ve tamir hizmetinden faydalanmak için bizleri aramanız yeterlidir. En kısa sürede hizmet almanız için çalışmaktayız. Arkom Teknik geniş yedek parça stoğu ile düşük maliyetli çözümleri sunmak için sürekli yatırımlarına devam etmektedir. Bu sayede hem daha hızlı hem de daha ekonomik alternatif çözümler sunmaktayız.

Garantili Servis Hizmeti

Arkom Teknik yaptığı tüm servisleri garantili olarak teslim eder. Problemin tekrarlanması durumunda herhangi bir bedel talep etmez. Arkom Teknik bu ilkesi gereği yaptığı işin arkasında duran, kaliteli teknik servis firması olma yolunda ilerlemektedir.

Onaylı ve Detaylı Servis Raporu

Arkom Teknik servis ile çalışmanız halinde cihazınızın sorunları ve maliyeti ile ilgili önceden bilgi sahibi olursunuz. Onayınız alınmadan müdahale edilmez. Bu sayede maliyet ve ürün sorunu gibi konularda önceden bilgi sahibi olursunuz. Üstelik bu bilgi zaman kaybına yol açmaz. Atkom Teknik’ten hizmet aldığınız gün maliyetlerin de yer aldığı servis raporu tarafınıza gönderilir.