Chiller Klima Servisi

İklimlendirme araçları içerisinde yer alan Chiller klima sistemleri, çeşitli nedenlerden dolayı servis hizmetlerine ihtiyaç duyabilir. Etkili bir soğutma sistemi olarak öne çıkan Chiller klima cihazlarının bakım ve onarım ve servis hizmetleri, bu alanda uzman ve deneyimli teknik ekipler tarafından gerçekleştirilmelidir. Temeldeki amacı soğutma olmasına rağmen tek cihaz üzerinden aynı zamanda ısıtma işlemini de gerçekleştiren Chiller klima ürünleriniz için güvenli ve hızlı servis hizmeti alarak sizler de bu cihazların üstün teknik özelliklerinden faydalanabilirsiniz.

Chiller Klima Nedir ve Nerelerde Kullanılır?

Chiller klimalar, ısıyı bir kaynaktan alıp başka bir kaynağa iletme prensibiyle çalışan özel bir soğutma sistemidir. Enjeksiyon soğutma sistemi olarak da nitelendirilen bu mekanizmalar, su soğutmalı ve hava soğutmalı olmak üzere iki farklı şekilde çalışır. Elde edilen enerji havaya karışırsa hava soğutmalı, suya karışırsa su soğutmalı chiller sistem olarak isimlendirilir. En sık endüstriyel üretim tesislerinde karşılaşılan Chiller klima ürünleri; gıda ve ilaç sanayi, plastik üretim tesisleri, kozmetik üretim yerleşkeleri, soğuk hava depoları, iş merkezleri, kamu kurumları, otel ve hastanelerde sık bir şekilde kullanılır. Oldukça yaygın bir kullanım alanına sahip olan Chiller klima sistemleri, kullanıma veya zamana bağlı olarak çeşitli deformasyonlar gösterebilir.

Kullanılan Chiller klima ürününün yüksek performansını kaybetmeden uzun süre boyunca ihtiyaçlara yanıt verebilmesi, bakım ve onarım hizmetlerinin düzenli yapılması ile mümkündür. Olası arızaların tespitini ve daha büyük çaplı deformasyonların önlenmesini sağlayan bakım ve onarım hizmetleri hem maddi açıdan hem işlevsellik noktasında kullanıcılara ayrıcalıklı fırsatlar sunar. Olası arızaların öncesinde tespit edilerek onarılması ile birlikte Chiller klima ürünlerinin hem kullanım ömrü uzar hem de daha yüksek maliyetli masrafların ortaya çıkması önlenir. Bu noktada sizler de Chiller klima servisi hizmetlerinden yararlanarak cihazınızın iklimlendirme performansından kesintisiz olarak faydalanabilirsiniz.

Chiller Klima Tamiri

Endüstriyel alanda ve hizmet sektöründe yaygın bir şekilde kullanımı gerçekleştirilen Chiller klima alternatifleri, çeşitli nedenlerden dolayı performans kaybı yaşayabilir. Soğutma sistemleri, klima santrali, fancoil sistemleri, soğuk hava deposu ve su soğutma kulesi alanlarında meydana gelen tahribatın giderilmesi için hassas bir tamir süreci gerektirir. Chiller servis onarım hizmetleri, sistemi en kısa süre içinde eski performansına ulaştırmayı hedefler. Farklı markalar tarafından üretilerek kullanıma sunulan Chiller klima mekanizmaları için kesintisiz servis hizmeti sunan markamız, güvenli ve çözüm odaklı çalışma prensipleriyle ihtiyaçlarınıza yanıt vermeyi başarır. Alanında uzman ve deneyimli personellerimizin son teknolojik cihazlardan yardım alarak gerçekleştirdiği tamir ve onarım işlemleri, başarıyla sonuçlanarak yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlar.

Chiller Klima Bakım ve Montaj Hizmetleri

Chiller sistem klimalar, daha geniş alanlar için soğutma ve ısıtma gerçekleştirdiğinden daha yoğun bir çalışma performansı ortaya koyar. Yoğun bir şekilde kullanımı gerçekleştirilen bu cihazların profesyonel eller tarafından düzenli aralıklarla bakımının gerçekleştirilmesi, mekanizmanın sorunsuz bir şekilde çalışmasını mümkün kılar. Performans düşüşlerinin temeldeki nedenleri arasında yer alan bakım çalışmalarının aksamasıyla birlikte arızaların gözlenme riski de artar. Bu sebeple Chiller klima kullanıcılarının belirli periyotlarla kullandıkları cihazların bakımını gerçekleştirmeleri gerekir. 

Chiller klima bakım ve onarımı noktasında hızlı, güvenilir, çözüm odaklı ve uygun fiyatlı servis hizmeti sağlayan Arkom Teknik; güçlü ekibiyle ihtiyaçlarınıza anında yanıt verir. Tecrübe, kalite ve güven standartlarından taviz vermeden sürdürdüğümüz teknik servis hizmet ağımızla iş ve yaşam alanlarınızda Chiller klima makinelerinizin bakımını, onarımını ve montajını gerçekleştirmekteyiz. Sizler de Arkom Teknik kalitesi ve güvencesiyle Chiller klimanızın servis ihtiyaçlarına yanıt verebilirsiniz.