Klima Revizyon Ve Modernizasyon Hizmeti

İklimlendirme sektörünün en önemli araçları arasında yer alan klimalar, çeşitli nedenlere bağlı olarak performans kaybı yaşayabilir veya tamamen arızalanarak kullanılamaz hale gelebilir. Klimaların sahip olduğu özellikleri geri kazanmaları için ise birtakım profesyonel müdahalelere ihtiyaç duyulur. Klima revizyon ve modernizasyon hizmetleri bu bağlamda hafif ve ileri düzeyde arızaya sahip olan farklı marka ve modellerdeki klimaların yeniden kullanıma kazandırılmasını mümkün kılar. İç mekanlarda ısıtma ve soğutma görevlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlayan klima sistemleri, çeşitli nedenlerden dolayı revizyon veya modernizasyon işlemlerinden geçebilir.

Klimalarda revizyon işlemi, ürünün çeşitli sebeplerle dolayı arızalanması sonucunda gerçekleştirilir. Düşme, çarpma, devrilme gibi nedenlerden dolayı birçok klima modeli revizyon işlemine ihtiyaç duyar. Klimalarda yenileme, onarım ve revizyon işlemlerinin büyük bir hassasiyetle gerçekleştirilmesi; ürünlerin problemsiz çalışma kriterlerini karşılayabilmeleri açısından önem taşır. Revizyon ve modernizasyon işlemlerinin alanında uzman ve deneyimli teknik ekiplerce gerçekleştirilmesi müşteri memnuniyeti sağlayan bir hizmet için şarttır. Bakım, onarım, tamir, kurulum, temizlik gibi çeşitli uygulamaların uzman ve deneyimli profesyoneller tarafından gerçekleştirilmesi ile sizler de sahip olduğunuz klimalardan maksimum verimlilikle faydalanabilirsiniz.

Klima Revizyon ve Modernizasyon İşlemi Nedir?

Ev ve yaşam alanlarında konforu doruklarda hissetmenize imkan tanıyan klimalar; yazın serinlik, kışın ise sıcaklık sağlar. Olumsuz hava koşullarından minimum düzeyde etkilenmenize olanak tanıyan iklimlendirme cihazları, çeşitli nedenlere bağlı olarak performans kaybı yaşayabilir. Klimaların düzenli olarak bakım ve temizlik faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi, performans kaybına bağlı olası arızaları büyük ölçüde engeller. Klima revizyon işlemleri de yaşanan bu kayıpları önlemek adına büyük bir hassasiyet ve titizlikle gerçekleştirilir. Modern teknolojilerden faydalanılarak gerçekleştirilen revizyon ve modernizasyon uygulamaları; arızanın hızlı ve zahmetsiz bir şekilde tespitini mümkün hale getirir.

Klima revizyon ve modernizasyon hizmetine gereksinim duyan klimalar, yerinde müdahalelerle tekrar kullanıma kazandırılabilir. Farklı markalar tarafından farklı modellerde dizayn edilen çeşitli klimalar için planlanan klima revizyon ve modernizasyon hizmeti, arızanın durumuna ve işlem süresine göre yerinde veya atölyede gerçekleştirilebilir. Bu noktada teknik ekibin cihazı ve arızayı incelemesi, probleme uygun onarım programı oluşturması ve parça değişim ihtiyacı mevcut ise %100 garantili yedek parçalar kullanması oldukça önemlidir. Yeni bir klima masrafından kurtulmanıza imkan sağlayan bu hizmet ekonomik açıdan da ayrıcalıklı fırsatları beraberinde getirir. Sizler de evlerinizde veya iş yerlerinizde kullandığınız klimalarınız için revizyon ve modernizasyon hizmetlerinden faydalanarak cihazınızın yenilenmesine olanak tanıyabilirsiniz.

Klima Revizyon Ve Modernizasyon Hizmeti Fiyatları

Çeşitli nedenlerden dolayı arızalanan veya performans kaybı yaşayan klimalar, revizyon ve modernizasyon hizmetleriyle eski performansına kavuşur. Yerinde veya atölyede bakım ve onarım işlemleri gerçekleştirilen klimalar, sorunsuz bir şekilde kullanılmaya devam eder. Klima servis hizmetleri alanında deneyimli ve tecrübeli personeller tarafından sunulan profesyonel revizyon ve modernizasyon hizmetleri, kullanıcılara ekonomik açıdan da büyük bir avantaj sağlar. Sahip olduğunuz klimanızın ihtiyaç duyduğu teknik desteği sağlayarak iç mekanlarınızda etkili bir ısıtma veya soğutma performansı elde edebilirsiniz.

Klima revizyon ve modernizasyon hizmeti fiyatları, her bütçeye hitap edebilmek adına uygun sınırlar içinde belirlenir. Bakım, onarım, tamir, parça değişimi ve temizlik işlemleri beraberinde farklı fiyat tarifelerini getirdiğinden fiyat ile ilgili en doğru bilgiye teknik personelin kontrolü sonrasında ulaşabilirsiniz. Arkom Teknik; klima revizyon ve modernizasyon hizmetlerini profesyonel hizmet anlayışı ve uygun fiyat avantajlarıyla sunar.

Klima Sistemleri Revizyon Ve Modernizasyon Hizmeti, işletmelerin kullanım alanlarında sıcak hava ve yabancı cisimler (aşırı toz vs.) gibi birçok olumsuz koşullara maruz kalmaktadır. Bu etkenler klimalarda arızaya neden olmakta, bunun sonucunda da onarım ihtiyacı doğmaktadır.

Klima Revizyon Ve Modernizasyon Hizmeti, ihtiyacı duyulan klimalar Arkom Teknik https://www.arkomteknik.com.tr/ çalışanları tarafından yerinde yada atölyeye alınarak orijinal yedek parça ile tamiri yapılıp, işletmenize çalışır durumda teslim edilmektedir.

Tüm atölye revizyonu yapılan klimalarda %100 garantili orijinal yedek parça kullanılarak ve deneyimli teknikerlerimizin tecrübesi ile sorunsuz çalışır hale getirilerek yenilenmektedir. Arkom Teknik servis hizmetlerinde kullanılan tüm ekipmanlar TSE 19305 standartlarında kalibrasyona tabi tutulmaktadır. Böylece yapmış olduğumuz tamir onarım hizmetlerimizde tam ve kesin sonuca ulaşmaktayız.

Arkom teknik olarak klimaları revize ediyor, onlara yeni bir hayat veriyor ve sizi yeni klima maliyetinden kurtararak yıllarca çalışacak güvenilirlikte revize klimalar oluşturuyoruz.