Fancoil klimalar öne çıkan ısıtma performansı ile kullanıcılar tarafından yaygın olarak tercih edilen ekipmanlardır. Klima çeşitleri hızlı çalışır, ortamı çabuk ısıtır aynı zamanda kullanım sırasında düşük ses seviyesi ile kullanıcılara konfor alanı sunar.

Fancoil klimaların elverişli ve yüksek performanslı olarak kullanılması için montajının doğru bir şekilde yapılması, düzenli bakımının gerçekleştirilmesi gerekir. Ayrıca, herhangi bir durumdan kaynaklı olarak arıza meydana geldiğinde pratik çözümlerle klimanın kullanılabilir hale getirilmesi sağlanabilir.

Arkom Teknik olarak Kocaeli ve Sakarya bölgelerinde Fancoil klima servisi olarak hizmet sunuyoruz. Fancoil klima montajı, bakım ve onarımı gibi teknik servis hizmetleri için size sunduğumuz pratik çözümlerden faydalanabilirsiniz.

Arkom Teknik Fancoil Klima Servis Hizmetleri

Arkom Teknik’in Fancoil servisi olarak sunduğu hizmetler şu şekildedir:

  • Fancoil klimalarda olası arızalarda uzman teknik ekibimiz ile sorun tespiti yapılarak pratik çözümler sağlanır.
  • Sorun tespitini müteakiben tüm teknolojik altyapı kullanılarak arıza çözülür.
  • Tekrar aynı sorunun ortaya çıkmaması adına uzman ekibimizle hatasız ve sorunsuz işçilik güvencesi sunulur.
  • Fancoil servisi Kocaeli, Sakarya şehirlerinin tüm ilçe ve semtlerinde yılın her dönemi aktif olarak profesyonel teknik servis hizmetleri ile müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.

Arkom Teknik’in sunduğu klima servis hizmetleri kapsamında Fancoil bakım ve montaj hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz. Klimayı ilk aldığınızda doğru kurulum ile montajının yapılması gerekir. Ayrıca, ekipmanın verimli çalışması amacıyla düzenli aralıklarla bakımı da yapılmalıdır.

Fancoil klimalarının bakımı yapılmadığında çeşitli arızalar, verimsiz çalışma, yüksek enerji tüketimi gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Ayrıca, cihazdan daha yüksek performans alınması ve ekipmanın daha uzun süreli kullanılmasında düzenli Fancoil bakımı önemli bir yere sahiptir. Arkom Teknik klima bakım hizmetlerinde şu işlemleri gerçekleştirir:

Klimanın termostat kontrolünün yanı sıra filtre temizliği yapılır.

  • Fancoil batarya temizliği alanında uzman ekip tarafından titizlikle gerçekleştirilir.
  • Genel bir elektrik aksam kontrolü ile cihazın güvenli kullanımı kontrol edilir.
  • Fancoil bakımında sunulan diğer hizmetler drenaj tavası ve hat temizliği, su hattı pilik tutucu temizliği, ünite motorlu vana açma kapama kontrolleri gerçekleştirilir.

Eğer Adapazarı bölgesinde yaşıyorsanız Arkom Teknik’in Fancoil servisi Sakarya bölgesi hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Kocaeli şehrinde ikamet ediyorsanız Fancoil servisi İzmit için Arkom Teknik ile iletişim kurabilirsiniz.