Isıtma sistemleri için Fancoil diğer alternatif ürünlere göre daha hızlı çalışması, ortamı da hızlı ısıtması ile bilinen cihazlardır. Fancoil klima servisi bünyemizde her marka ve model ürünün bakım, onarım ve montaj hizmetleri yapılmaktadır. Kocaeli il genelinde firmalara, yaşam alanlarındaki kullanılan cihazlara, kurum ve kuruluşlara hizmetimiz vardır. Fancoil klima servisi için servis bünyemizde ürün teknolojilerine hakim uzman teknisyenler bulunmakta olup doğru işçilik ve garantili servis sunulmaktadır.

Fancoil Bakım Servisi

Her iklimlendirme cihazında olduğu gibi fancoil sistemlerde de bakım son derece değerli ve önemlidir. Hem kullanılan sistemin çok daha uzun süreli kullanımı hemde fancoil sistemlerinden daha yüksek performans almak için zamanında periyodik bakım yaptırmanız gereklidir. Düzenli bakım yaptırmadığınızda farklı bir çok sorun karşınıza çıkabilir. Bakımsız fancoil cihazları sizleri daha yüksek enerji tüketimi ile karşı karşıya bırakabilmektedir. Yine bakımları yapılmayan veya eksik yapılan cihazlarda ortama kötü koku salınımı, bakteri ve zararlı mikrooorganizmaların yayılması gibi olumsuz durumlar yaşanabilir. Bu nedenle cihaz ve ortam sağlığı için kesinlikle bakım yaptırmanız uzmanlarımız tarafından tavsiye edilmektedir. Fancoil klima servisi birimlerimiz içinde bakım bölümü özel olarak bulunmaktadır. Arkom teknik birimlerimiz Kocaeli ile genelinde tüm semt ve ilçelerde sizlere kaliteli işçilikle bu hizmeti sağlamaktadır.

Bakım Sırasında Yapılanlar

  • Fancoil Filtre temizliği yapılır,
  • Fancoil batarya temizliği yapılır,
  • Fancoil su hattı pilik turucu temizliği yapılır,
  • Fancoil ünite motorlu vana aç-kapa kontrolleri yapılır,
  • Fancoil drenaj tavası ve hat temizliği yapılır,
  • Fancoil elektrik aksam kontrolü genel olarak yapılır,
  • Fancoil termostat kontrolü yapılır

Fancoil Arıza Tespiti

Fancoil sistemleri diğer iklimlendirme cihazlarından farklı çalışma prensibi bulunan cihazladır. Bu nedenle Facoil klima servisi için hizmet alımlarınızda uzman teknik firmalarla çalışmanız faydanıza olacaktır. Arkom teknik birimleri işlem ve işçilik yapmadan önce kesinlikle arıza tespit işlemi yaparak sorunun kaynağının ne olduğunu net şekilde tespit eder. Firma bünyemizde gerekli tüm teknolojik alt yapı bulunmakta olup cihazlarda sorunsuz ve hatasız işçilik sağlamaktayız. Kocaeli ilimizde İzmir, Gebze ilçeleri başta olmak üzere her ilçede ve semtte aktif olarak yılın tamamında sizlere ulaşıyor ve profesyonel servis, bakım ve montaj hizmetleri sağlıyoruz