Arkom Teknik, Arçelik klima yetkili servisi olarak uzun yıllardır, deneyimli personelleri ile hizmet veren bir firmadır. İklimlendirme sektöründe verdiği hizmetler ve sunduğu çözümler ile hem bireysel hem de kurumsal müşterilere hitap eder. Arçelik klima servisi olarak VRF klima, merkezi iklimlendirme, havalandırma sistemlerinin tümü için teknik servis hizmeti sunar. Arçelik klima servisleri arasında önde gelenlerden biri olarak Arkom Teknik’in tüm teknik elemanları, sertifika sahibi ve alanında uzmandır. Tecrübeli teknik servis elemanları ile klima arızaları konusunda profesyonel çözümler sunar.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan Arkom Teknik, Arçelik klima bakım servisi alanında her geçen gün kendini geliştirmeye devam eder. Tüm personeller gerekli eğitimlerden geçmiştir ve yeni teknolojiler konusunda bilgi sahibidir. MYK belgesine sahip uzman teknik servis elemanları ile Arçelik klima tamiri için güvenilir bir firma olarak Arkom Teknik öne çıkar.

Arçelik klima servisi İzmit bölgesi için yetkili teknik servis olan Arkom Teknik, bu bölgedeki pek çok müşterinin ilk tercihidir. Arçelik klima ürünlerinizin bakımı ve arızası için siz de hemen randevu oluşturabilir ve belirtilen saatte adresinizde servis hizmeti alabilirsiniz. Arçelik klima servisi Kocaeli bölgesinin de sorumlusu olarak hizmet verir. Uzman teknik servis ekipleri, Arçelik klimanızın sorununu kısa süre içinde tespit ederek size bilgilendirme yapar. Ardından onayınızı alarak tamire başlar ve kısa süre içinde onarımı gerçekleştirir. Arçelik klima servisi Sakarya bölgesine de hizmet veren Arkom Teknik, ürünlerinizin tamirinden sonra kontrolleri yapar ve ürünün performansı ile ilgili sizi bilgilendirir.

Güvenilir teknik servis olarak hizmet veren Arkom Teknik, orijinal yedek parçaları ile Arçelik marka klimalarınızın maksimum verimlilikte çalışması için gerekli müdahaleleri yapar. Hızlı servis ile uygun fiyatı bir araya getirmeyi amaçlayarak Arçelik klima özel servis alanında müşteri memnuniyeti kazanmayı başarmıştır. Değişen ihtiyaçlara yönelik olarak kendini geliştirmeyi sürdüren Arkom Teknik, uzman personellerinin daha da uzmanlaşması için gerekli tüm eğitimleri almalarını sağlar. Böylece Kocaeli, İzmit ve Sakarya bölgesinde en iyi Arçelik klima yetkili teknik servisi hizmetini sizlere sunar.