Arçelik VRS Klima Sistemleri – En İyi Fiyat Garantisi, Keşif, Satış, Servis

Kocaeli Arçelik Vrs Klima Sistemleri için, Arkom Teknik, Arçelik, VRS klima teknolojisinde de yüksek verimliliğe sahip ve üstün performans gösteren Vrs klima modelleri sunmaktadır. Arçelik VRS klima sistemleri özellikle geniş mekanlarda maksimum performansla çalışarak farklı alanları aynı anda iklimlendirme avantajı sağlamaktadır.

Aşırı soğuk havalarda bile herhangi bir sorun olmadan çalışan, geliştirilmiş inverter teknolojisi ile hızlı ısıtma ve soğutma sağlayan Arçelik VRS klimalar, hafif dış üniteleriyle de her mekanda kolay montaj sağlıyor. Otellerden hastanelere kadar geniş kullanım alanı bulunuyor.

Arçelik VRS klima satış ekiplerimiz de sizlere en iyi fiyat garantisi ile Arçelik VRS klima modellerini sunuyor, aynı zamanda satış sonrası bakım, onarım, yedek parça ve aksesuar desteği sağlıyor. Mekanlarınıza ideal klima çözümleri getiriliyor.

Arçelik VRS Klimanın Üstün Özellikleri
Arçelik VRS klima sistemleri, arıza durumunu teşhis eden ve gideren akıllı teknolojisi, çevre dostu yapısı ve sessiz çalışma özelliği sayesinde konforlu iklimlendirme sağlamaktadır. Arçelik VRS klima modelleri özellikleri:

  • Esnek Kapasite Kontrolü
  • Özgür İklimlendirme
  • Enerji Tasarrufu
  • Kolay Montaj ve Bakım

1- Ocean Siyah Fin Isı Eşanjörü

Dış ortamdan bağımsız olarak güçlü dayanıklılık, Arçelik’in özel "Ocean Siyah Fin" kondenseri korozyon yaratabilecek zorlu ortamlarda bile özellikle istisnai bir dayanım ve uzun süreli performans için tasarlanmıştır.Siyah ‘’Fin’’ kaplama çeşitli korozif dış çevre koşullarında güçlü biçimde korunma sağlanması amacıyla uygulanmaktadır ve hidrofilik film tabakası ise suyun kondenser finlerinde birikmesini önleyerek nem oluşmasını en aza indirir. Dayanıklılıktaki bu eşsiz iyileştirme ürününün kullanım ömrünü uzatır ve hem çalıştırma hem de bakım maliyetlerini belirgin oranda düşürür.

Korozyon Direnci için Ocean Siyah Fin Isı Esanjörü; Siyah kaplama, çeşitli aşındırıcı dış koşullardan korunmak için uygulanır ve hidrofilik film, suyun Isı Esanjörü'nün yüzünde birikmesini önler ve nem birikmesini en aza indirir.

2- Dual Sensing Kontrol

Enerji tasarrufu sıcaklık ve nem Kontrolü ile optimize edilmiştir.

Soğutma yükü temelde hem duyulur ısı yükünün hem de gizli ısı yükünün miktarına dayanmaktadır. Daha da önemlisi, soğutma yükü dış sıcaklıktan daha çok dış hava nemiyle ilgilidir ve bundan etkilenir. Bu sebepten, V 5’in Dual Sensing Kontrol özelliği hem sıcaklık hem denemi algılar ve bu verileri duyulur ve gizli ısı yüklerinin daha derin hesaplanması ile yük kontrolü için uygular. Bu da aşırı soğutma yükü beslemesi olmasına engel olur, böylece enerji tüketimindeki azalmayla birlikte kullanıcıların arzu ettiği en konforlu soğutma ortamı sağlanır.

Akıllı Yük Kontrolü (SLC); Akıllı Yük Kontrol işlevi, enerjiyi optimize etmek ve İç Ünite konfor seviyesini en üst seviyeye çıkarmak için çevresel koşulların kapsamlı bir şekilde anlaşılmasını sağlar. Bu teknoloji ESEER'i önceki modellere oranla maksimum 26 HP için ortalama% 21 ve ortalama Dış Ünite'de% 15'e kadar artıran boşaltma sıcaklığı sıcaklığının aktif kontrolünü sağlar.

Konforlu Soğutma; İşlemler arasında durmadan, bu fonksiyon VRS 5, Çift algılama Kontrol ile hem sıcaklığı hem de nemi algılayarak ayarlanan sıcaklığın çevresinde hafif modda çalışmayı sürdürür. Önceden ayarlanmış sıcaklığa uymak için gereken soğuk hava akımını ve tekrarlanan açma / kapamaları engelleyerek, kullanıcılar İç Ünite ortamını daha rahat yaşayabilirler.

3- Biomimetik Teknoloji Fanı

Maksimum kapasite ve verimlilik

Biyomimetik teknoloji tabanlı fanlar, önceki modelin 3-yönlü kondenseri yerine 4-yönlü kondenseri gibi geliştirilmiş önemli parçalar ve artırılmış kapasiteli ve verimli kompresörle dış üniteler için geniş kapasite sağlanır. V 5 serisi ile tek bir ünitede 26 HP’ye kadar kapasite sağlanabiliniyor.

Yeni Geliştirilen Fanla Geliştirilmiş Performans; Biyomimetrik teknolojiye dayanarak, VRS 5'in fanları hava debisini önceki modele göre% 10 artırdı güç tüketimini% 20'ye kadar düşürdü Bu da sonuçta yüksek Kapasite ile maksimum performans elde edilmesini sağlar.

4- Üstün İnvertör Komprasör

En iyi dayanıklılık ve verimlilik

Arçelik İklimlendirme sistemlerinin çekirdek teknolojisi olarak, VRS 5 serisinin yüksek verimliliğe ve dayanıma sahip Üstün İnvertörKompresörü, Arçelik HVAC’nin eşsiz teknolojisi ve inovasyonu esas alınarak dizayn edilmiştir.

HiPORTM (Yüksek Basınçlı Yağ Geri Dönüşümü); Yağ Dönüşü'den kaynaklanan kompresör verimliliği kaybını giderir.

Akıllı Yağ Yönetimi; Kompresör güvenilirliği ve verimliliği, Yağ dengelemesine olanak sağlayan bir Yağ Sensör ve Yağ Dönüşü ile geliştirildi.

10 Hz’den 165Hz’e kadar Geniş Çalışma aralığı; Geniş çalışma aralığı hassas Kontrol sağlar Böylece tüm işlem aralıklarında geliştirilmiş parça yükü verimliliği sağlanır.

PEEK Malzemeli Geliştirilmiş Yataklama; Çalışma aralığını ve dayanıklılığı artırmak için uçak motorlarında kullanılan PEEK(polietereterketon) yataklama teknolojisinden hareketle dizayn edilmiş yeni bir sistemdir.

Buhar Enjeksiyonu; İki aşamalı sıkıştırma ile ısıtma kapasitesini en üst seviyeye çıkarır.

5- Sürekli Isıtma 

Düşük sıcaklık ve yüksek nemli ortamlarda bile verimli

Dual Sensing Kontrol, Kısmi Defrost ve Akıllı Yağ Yönetimi gibi geliştirilmiş teknolojiler artan ısıtma kapasitesi ve iç konfor için Sürekli Isıtmayı arttırır. Geciktirilmiş ve kısmi defrost teknolojileri gereksiz operasyonel tüketimi önleyerek düzenli bir ısıtma sağlar. 

Arçelik VRS 5 Dış Ünite iki bağımsız bölümden oluşan yatay olarak bölünmüş ODU bobini ile üretilmiştir. Bobinin her yarısı bağımsız olarak kontrol edilir. Bu ayrık bobin özelliği VRS 5'in buz çözme sırasında SÜREKLİ ISITMA vermesini sağlar. Bobin devri ve valf düzeneği ayrıca VRS 5 kontrol cihazının klima akış yolunu sadece iki bobinden biri veya her iki bobin üzerinden bir seri veya paralel düzende değiştirmesini mümkün kılar. Sistem basınçlarına, ortam sıcaklığı koşullarına ve çalışma moduna bağlı olarak, Sistem kontrolörü seçilen yolu istediği zaman değiştirebilir. Ortam hava koşulları değiştikçe, çalışma modlarıyla alakasız olarak Sistem Üretimini optimize eder. Dinamik olarak kullanılan Dış Ünite ısı transfer yüzey alanını kişiselleştirir.

Kısmi Buz Çözme;  Isıtma işlemini bir defa durdurmuş olan önceki Buz Çözme modelinin aksine VRS 5, Isı Esanjörü'nü, İç Ünite ortamına tutarlı bir ısıtma sağlamak ve ısıtma performansını artırmak için alt ve üst parçalara bölerek kısmen buzunu çözer.

Çift algılama Kontrolü Nem Sensörüyle Gecikmiş Buz Çözme; Buharlaşma sıcaklığını neme göre kontrol ederek, ısıtma Operasyon süresi iyileştirilir.

Akıllı Yağ Yönetimi; Son sistem İnvertör (UI) Kompresörün Yağ Sensör akıllı Yağ yönetiminin periyodik yağ kurtarma işlemi olmadan gelişmiş ısıtma işlemi sağlamasına olanak tanır.

6- Aktif Soğutucu Akışkan Kontrolü

Kararlı çalışma ve en verimli çalışmayı sürdürme;  Dış ünitedeki akümülatör, alıcı tank olarak bilinen akümülatörün içine monte edilmiş bir depolama tankına sahiptir. Alıcı tank elektronik olarak açılıp kapatılan giriş ve çıkış vanalarıyla donatılmıştır. Akümülatör ve alıcı tank arasında sürekli olarak soğutucu akışkan geçirilir. VRS 5 aktif soğutucu akışkan kontrol algoritması amacı, dolaşımdaki soğutucu akışkan miktarını en aza indirmektir. Dolaşımdaki hacim ne kadar düşükse, sistemin etrafında hareket etme maliyeti o kadar düşüktür ve soğutma çevrimi. Bunu, sistemin çalışma basınçlarını ve sıcaklıklarını ve soğutma döngüsünün diğer hayati kontrol metriklerinin ÜSTlamını sürekli izleyerek başarır. Çevrim dengesiz olduğunda, dolaşımdaki soğutucu akışkan miktarında bir ayar meydana gelir. Sabit işletimini meydana geldiği ortam sıcaklık aralığını genişletir. Dış Ünite Hava koşulları, işletim modu veya bina yüküne bakılmaksızın en etkin sistem işletimini sürdürür.