Periyodik Klima Bakımı Sadece 500TL


Klimalarınızın düzgün ve tasarruflu çalışması için Arkom'un klima bakım kampanyasından faydalanın!
Küçük sorunların giderilmesi, bakımı ve temizlenmesi, klima sisteminizin sıcak yaz aylarında daha iyi çalışmasını sağlar. Daha az enerji harcayarak, daha verimli çalışmasını ve elektrik tasarrufu sağlaması için mutlaka klimanızın bakımını yaptırınız.

Periyodik Klima Bakımında Yapılanlar?


Arkom Teknik' ten randevu aldığınızda, Klimanızın her bölümünün düzgün çalıştığından emin olmak için Periyodik Klima Bakımınızı yaptırmalısınız. Klima bakımında yapılanlar aşağıda listelenmiştir.

Filitre Temizliği


Kirli filtreler Klimanızın soğutmasını engeller. Bu nedenle, filtreleri temizleyin; eviniz sıcak havalarda istediğiniz kadar soğuk olacaktır.


Soğutma Ayarı


Arkom Teknik, Klimanızın düzgün çalıştığından emin olmak için termostatı kalibre eder ve ayarlar.


Kondanser Temizliği


Uygun olmayan hava akımı nedeniyle kirli bir kondansatör, soğutucuyu gerektiği kadar hızlı soğutmayabilir. Kesinlikle Kondenser kirliliği verimsizliğine yol açar


Drenaj Temizliği


Drenaj tavalarının temizlenmesi, suyun yedeklenmesini ve zeminde ve duvarlarda hasara neden olabilir. Klimanın iç ünitesi su akıtmaya başlar.

 
Fan Temizliği


Kirlenmiş ve bükülmüş fan kanatları titreşimleri yapar ve ünite motorunun düzgün çalışmamasını sağlayan hava akışını kısıtlar.


Gaz Kontrolü


Düşük soğutucu gaz miktarı, klima kompresörüne zarar verebilir veya hatta yanmasına neden olarak daha maliyetli hale getirebilir. Klima bakımları sırasında gaz kontrolü yapılmaktadır.