Kombi servisi arayışınızda Arkom teknik firmamız Kocaeli il sınırları içerisinde sizlere her ilçede aynı gün hizmet verebilmektedir. Tüm kombi markalarında deneyimi yüksek teknisyenlerimizle ve kaliteli işçilikle sizlere ulaşıyoruz. Kombi cihazları doğru kullanılması ve periyodik bakımlarının zamanında yapılması halinde genelde uzun ömürlü cihazlardır.  Bacalı kombiler, Hermatik yada Yoğuşmalı kombiler her marka da şehrimizde kullanılan kombiler olup bir çok müşterimizden farklı kombi şikayetleri almaktayız. Yaşadığınız kombi arızası her ne olursa olsun firmamız ekiplerinden güvenle servis, bakım ve tamir hizmetleri alabilirsiniz.

Yerinde Kombi Servisi

Kombilerin arızalanması durumunda hizmet almayı planladığınız servis firmasını doğru seçmeniz avantajınıza olacaktır. Sektörel anlamda bir çok sorunla karşılaşılmaktadır. Günümüz teknolojisinde servis firmaları da kendilerini yenilemek ve teknolojiye ayak uydurması gerekmektedir. Arkom Teknik tüm ekiplerinde teknolojik donanımlı araçlar bulunmakta olup müşterilerine yerinde servis kolaylığı sunmaktadır. Soğuk kış aylarında ısınma ve sıcak su gereksinimi karşılayan kombilerin bir kaç gün olmaması ciddi mağduriyetlere yol açacaktır. Bu nedenle hizmet alacağınız Kocaeli kombi servisi firmasının sizlere yerinde tam anlamı ile komple hizmet sunabilmesi gerekir.

Kocaeli kombi servisi çağrı merkezimize dilediğiniz saatlerde ulaşabilir ve servis isteyebilirsiniz. Servis çağrı merkezimize gelen taleplerde adresinize en yakında bulunan servis ekibimiz sizlere yönlendirmektedir. Vakit kaybetmeden her bölgeye hakim ve hızlı servis imkanlarımızdan hemen faydalanabilirsiniz.

Kombi Servis Hizmetlerimiz

Kombiye daire her tür sorun ve problemde yetkin teknisyenlerimizle en doğru işçiliği ve hizmeti sağlıyoruz. Kombi genel arızaları, aksesuar problemleri yedek parça gereksinimleri, elektriksel sorunları, kombi aksam sorunları, fan sorunları, anakart arızaları, fan ve motor sorunları dahil her tür teknik sorunda bizlere ulaşınız. Alanında uzman ve yeni teknoloji kombi cihazlarına hakim teknisyenlerimizle sizlerleyiz.

Kombi Bakım Servisi

Kombi bakımı hem cihaz sağlığı hemde daha iyi bir performans için son derece gereklidir. Firmamız arıza onarım hizmetleri ile birlikte kombi bakımı içinde tüm müşterilerine en yüksek kalitede hizmet vermektedir. Müşterilerimize önerimiz kombileri için yıllık periyodik bakım yaptırmaları yönündedir. Bilinen bir gerçek vardır ki bakımı olmayan yada düzensiz yapılan kombi cihazları markası ne olursa olsun sık arıza yaşayabilirler. Bu nedenle her müşterimizin daha uzun ömürlü bir kullanım için zamanında bakım yaptırmasını önermekteyiz. Kocaeli Kombi servisi firmamızda bakım fiyatları da 2019-2020 yılı için son derece uygun olup hemen arayıp en güzel fiyatları öğrenebilirsiniz.