Klimanızın %100 verimle çalışmasını; sağlıklı, güvenli ve tasarruflu olmasını istiyorsanız sektörün öncüsü Arkom Teknik’in klima servis çözümlerinden yararlanın! Arkom teknik Kocaeli tüm ilçe ve semtlerinde uzman teknisyenleri ve yağın servis ağı ile sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır.

Klima Teknik Servisi
Kocaeli genelinde servis ağı, uzman teknisyenleri, geniş araç filosu, orjinal yedek parça ve aksesuar satışıyla Arkom Teknik her zaman yanınızda! Aynı Gün Servis, En İyi Fiyat garantisi, 10 yıllık sektörel deneyim.

Klima Onarım Servisi
Kullanmış olduğunuz klima model ve markası her ne olursa olsun zaman zaman arıza çıkarabilir ve onarım ihtiyacı gerekebilir. Arkom teknik olarak Kocaeli ilinde hem konutlarda hemde ticari alanlarda kullanı olan tüm klima modelleri için onarım hizmeti veriyoruz. Klima arızasının boyutuna göre Arkom teknik ekiplerimiz yerinde servis yada firma atölyesinde işlem ve uygulama yapmaktadır. Onarım hizmetleri için görev teknik ekiplerimiz alanında en yüksek tecrübeye sahip teknisyenlerden oluşmaktadır.

Klima Bakım Servisi
Klima cihazlarınızdan yeterli performansı almak için belirli aralıklarla periyodik bakım yaptmanız önerilmektedir. Klima bakım hizmetlerinde uzun yıllardır Kocaeli ilçeleri ve semtlerinde sizlere en iyi hizmeti vermekteyiz. Uygun fiyatlar, Deneyimli teknik personeller ve Garantili, orijinal yedek parça değişim hizmetleri sunmaktayız.