Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli

Kazan Servisi

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

ARÇELİK KLİMA YETKİLİ SERVİSİ

Anasayfa > Kazan Servisi

Kazan Servisi

Kazan Servisi

Enerji ihtiyacı için yüksek seviyelerde performans göstermesi gereken kazanlar bakımsızlık yada farklı türde sorunlar nedeni ile arıza gösterebilir. Kazan servisi için Arkom Teknik uzman teknisyenleri ile tüm kazan modellerinde sizlere profesyonel hizmet sunmaktadır. Kazan performans yüksekliği ve verimliliği artırmak için uzman personel eşliğinde bakım ve temizliği yapılması gerekmektedir. Ayrıca yakıt tüketimi içinde bakım ve temizlik oldukça önemlidir. Yüksek maliyetlerden kurtulmak için Arkom Teknik uzmanlığından faydalanın.

Kocaeli Kazan Servis Hizmetlerimiz

Kazan servisi işlerinde bir çok detay vardır. Son derece önemli olan bir işçilik ister. Hem cihaz sağlığı hemde insan sağlığı bakımından her detay eksiksiz gözden geçirilmelidir. Firmamızda görev alan tüm kazan servis teknisyenleri alanında en yüksek tecrübeye sahip uzman personellerden oluşmaktadır. Hizmet içi eğitimi belirli aralıklara firmamız sürekli yapmaktadır. Aşağıdaki listede Kazan servisi esnasında hangi adımlara dikkat ettiğimizi belirttik.

  • Kazan Türbülatörleri çıkarılır ve duman boruları tamamen temizlenir,
  • Brülör gaz hattının kontrolü yapılır,
  • Kazan cehennemliği temizlenir,
  • Kazan kapağı fitili kontrol edilir, yıpranmışsa değiştirilir,
  • Kazan sızdırmazlık kontrolü yapılır,
  • Kazan baca bağlantısı kontrol edilir,
  • Kazan su basınç kontrolleri eksiksiz yapılır,
  • Baca gazı kontrolü ve analizi yapılır,
  • Kaliteli kontrol işlemi yapılır ve servis işlemi sonlandırılır.

Gaz Kaçağı Sorun ve Arızaları

Gaz kaçağı gibi ciddi sorunlarda servis firmasına ulaşmadan önce yapılması gereken işlem ve alınması gereken tedbirler vardır. Gaz kaçağı fark edildiğinde varsa hemen alevlerin söndürmesi gerekir. Bütün kapı ve pencereler açılır, kapatma musluğu ve ana emniyet musluğu kapatılır. Acilen gerekli yetkili kurumlara haber verilir. Alanda kesinlikle kibrit ve çakmak gibi yanıcı isimler kullanılmamalıdır. Sigara kullanımı yapılmamalıdır. Elektrikli aletlerin fişi çekilmemelidir.

Arkom teknik kazan servisi yıl boyunca aralıksız olarak hizmet vermektedir. Tüm kazan modellerinde sizlere teknik servis ekibimiz hizmet vermektedir. Çelik kazanlar, Kızgın yağ kazanları, Dilimli kazanlar, Buhar kazanları, Atmosferik kazanlar dahil tüm modellerde servisimiz vardır.

İLETİŞİM FORMU

Kartla Ödeme İmkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı Servis Hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek attı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.