Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli

Havalandırma Servisi

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

ARÇELİK KLİMA YETKİLİ SERVİSİ

Anasayfa > Havalandırma Servisi

Havalandırma Servisi

Havalandırma Servisi

Havalandırma sitemlerinin son yıllardaki kullanımı oldukça artmıştır. Yasal mevzuatlar gereği bir çok işletmede havalandırma sitemleri zaruridir. Kocaeli Havalandırma servisi bünyesinde Havalandırma tamiri, bakımı, davlumbaz, çelik paslanmaz baca, menfez ve panjur, kanal izolasyonu için firmamızdan uzman teknikler görev yapmakta olup tüm taleplerinizde kalıcı ve nitelikli hizmet sunmaktayız. Arkom teknik tüm ısıtma ve soğutma sistemleri konusunda müşterilerine 2013 yılından beri aralıksız hizmet vermektedir.

Havalandırma Sistemleri Bakımı

İnsan sağlığını ilgilendiren bir çok alanda farklı mevzuatlar bulunmaktadır. Yoğun insan kalabalığının bulunduğu bir çok ortamda havalandırma ciddi bir dorundur. Çalışma Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere bir çok Bakanlık bu konuda sıkı denetimler gerçekleştirmektedir. Havalandırmasız ortamlar yada havalandırması yetersiz olan işletmelerde maddi müeyyideler ile karşılaşmaktadır

Firmamızın hem prestiji hemde insan sağlığı düşünüldüğünde bakım işlerine kesinlikle özen göstermeniz gerektiği ortaya çıkar. Ayrıca bakımı yapılmayan Kocaeli Havalandırma sistemlerinin ömrüde kısa olur. Alışveriş merkezleri, Hastaneler, Eğitim Kurumları, Otoparklar, Fabrikalar başta olmak üzere bir çok alanda havalandırma sistemleri kullanılmaktadır. Havalandırma bakım servisimiz her model sistemde sizlere uygun fiyatları ve doğru işçilik hizmetleri ile aynı gün destek vermektedir.

Havalandırma Servis Birimlerimiz

Havalandırma sisteminde olası yaşanabilecek tüm arızalarda Arkom Teknik ekiplerine ulaşabilirsiniz. Havalandırma motor arızaları, havalandırma kanalı değişimi ve onarım hizmetleri, havalandırma bacası yenilemesi ve tamir işleri, fan arızları ve değişimi, motor kayış değişimlerinin tümünde bizlerden hizmet alabilirsiniz.

Merkezi ısıtma, lokal ısıtma ve soğutma gibi tüm alanlarda servisimiz bulunmaktadır. İzmit, Gebze ilçeleri yoğun servis çağrısı aldığımız bölgeler olsa da firmamız il genelinde servis ve bakım sağlamaktadır. Sisteminiz eski veya yeni olsun teknik ekibimize istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Yetkin olmayan ve tecrübesiz kişilerden hizmet almayınız. İş güvenliği kurallarına uyumlu ve tüm standartları yerine getiren firmamızdan en doğru işçiliği alabilirsiniz.

Havalandırma servisi hakkında fiyatlar ve diğer tüm konularla ilgili hemen bizleri arayabilirsiniz. Sitemizde iletişim sayfasında Arkom Teknik iletdim bilgileri ve adres detayları bulunmaktadır.

İLETİŞİM FORMU

Kartla Ödeme İmkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı Servis Hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek attı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.